Programul Școală după școală a început și la Școala Radu cel Mare din Târgoviște
Data: 16.11.2012

Avem deosebita plăcere să vă aducem la cunoștință că, începând cu data de 24 Septembrie 2012, în Școala „Radu cel Mare” Târgoviște se derulează programul „Școală după școală” pentru două grupe de câte 15 elevi (ciclul primar și gimnazial). Baza logistică asigurată prin proiectul PPTS  a oferit un grad sporit de satisfacție atât elevilor din grupul țintă, părinților acestora, cât și cadrelor didactice care fac parte din echipa de proiect a școlii. Imagini surprinse în timpul activităților desfășurate în cadrul acestui program pot fi vizionate în secțiunea Proiectul în imagini.